RN73R1ETTP2700B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2700B50
JLCPCB Part #
C2521119
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS