RN732BTTD6200B25
MFR.Part #
RN732BTTD6200B25
JLCPCB Part #
C3993764
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS