RN73H2ATTD2840F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD2840F10
JLCPCB Part #
C2558158
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 284Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS