SG73P2ATTD6492D
MFR.Part #
SG73P2ATTD6492D
JLCPCB Part #
C4239908
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS