SG73P2ATTD3163D
MFR.Part #
SG73P2ATTD3163D
JLCPCB Part #
C3917460
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS