SG73P2ATTD6490D
MFR.Part #
SG73P2ATTD6490D
JLCPCB Part #
C4253448
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS