SG73S1JRTTD1622F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1622F
JLCPCB Part #
C5894665
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS