SR732HTTE1R50F
MFR.Part #
SR732HTTE1R50F
JLCPCB Part #
C2601035
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 1.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS