P0805E3482BNTA
MFR.Part #
P0805E3482BNTA
JLCPCB Part #
C4096796
Description
-55℃~+155℃ 200mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS