RK73B1JRTTD134G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD134G
JLCPCB Part #
C2598428
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS