SG73P2ATTD202J
MFR.Part #
SG73P2ATTD202J
JLCPCB Part #
C4277904
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS