SG73P1JRTTD1601D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1601D
JLCPCB Part #
C5893399
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS