SG73P2ATTD242J
MFR.Part #
SG73P2ATTD242J
JLCPCB Part #
C4199680
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS