SG73P2ATTD220J
MFR.Part #
SG73P2ATTD220J
JLCPCB Part #
C3995670
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS