SG73P2ATTD201J
MFR.Part #
SG73P2ATTD201J
JLCPCB Part #
C4195372
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS