RN73H2ETTD8872B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8872B10
JLCPCB Part #
C4004148
Description
250mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS