SR732ATTDR261F
MFR.Part #
SR732ATTDR261F
JLCPCB Part #
C2600524
Description
-55℃~+150℃ 261mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS