SG73P2ATTD163J
MFR.Part #
SG73P2ATTD163J
JLCPCB Part #
C4196592
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS