KTR10EZPF8872
MFR.Part #
KTR10EZPF8872
JLCPCB Part #
C2110764
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS