RK73H1JTTD3650D
MFR.Part #
RK73H1JTTD3650D
JLCPCB Part #
C7284048
Description
-55℃~+155℃ 125mW 365Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS