HV73V2BTTD7683F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2BTTD7683F
JLCPCB Part #
C4079505
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS