SG73P2ATTD183J
MFR.Part #
SG73P2ATTD183J
JLCPCB Part #
C4261134
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS