RK73G2BRTTD3161C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3161C
JLCPCB Part #
C7049790
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS