SG73S2BRTTD911G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD911G
JLCPCB Part #
C6487502
Description
-55℃~+155℃ 333mW 910Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS