SG73P2ARTTD6490D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD6490D
JLCPCB Part #
C5751518
Description
-55℃~+155℃ 500mW 649Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS