SG73P2ARTTD6493D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD6493D
JLCPCB Part #
C7311434
Description
-55℃~+155℃ 500mW 649kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS