RN73R2ETTD4591A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4591A25
JLCPCB Part #
C2611940
Description
-55℃~+155℃ 0.25W 200V 4.59kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS