RN731JTTD9882D100
MFR.Part #
RN731JTTD9882D100
JLCPCB Part #
C4205401
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 98.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS