ERA-6VRW2371V
MFR.Part #
ERA-6VRW2371V
JLCPCB Part #
C3938093
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS