RN73R1JTTD1200F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1200F50
JLCPCB Part #
C2499269
Description
100mW 120Ω 75V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS