SG73P2ARTTD153G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD153G
JLCPCB Part #
C7360219
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS