RN73H2BTTD1722D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1722D50
JLCPCB Part #
C2541532
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 17.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS