SG73S1JTTD6800D
MFR.Part #
SG73S1JTTD6800D
JLCPCB Part #
C4300498
Description
-55℃~+155℃ 200mW 680Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS