RN73R1JTTD65R7C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD65R7C25
JLCPCB Part #
C4178556
Description
-55℃~+155℃ 100mW 65.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS