RN73H1JTTD4480A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4480A25
JLCPCB Part #
C4237885
Description
-55℃~+155℃ 100mW 448Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS