SG73P2ARTTD133G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD133G
JLCPCB Part #
C5751236
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS