SG73P1EWTTP753J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1EWTTP753J
JLCPCB Part #
C3915627
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS