WK73R2HTTE2942F
MFR.Part #
WK73R2HTTE2942F
JLCPCB Part #
C3984009
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 29.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS