RK73G1JTTD1402F
MFR.Part #
RK73G1JTTD1402F
JLCPCB Part #
C3989118
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS