ERJ-U02F13R0X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U02F13R0X
JLCPCB Part #
C1858874
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS