RK73G1JTTD5761D
MFR.Part #
RK73G1JTTD5761D
JLCPCB Part #
C2580095
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS