SG73P2BRTTD204G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD204G
JLCPCB Part #
C6482173
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS