SG73P1ETTP4872F
MFR.Part #
SG73P1ETTP4872F
JLCPCB Part #
C3986689
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS