RK73G2ATTD8870F
MFR.Part #
RK73G2ATTD8870F
JLCPCB Part #
C6388952
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS