RK73G1ETTP5233F
MFR.Part #
RK73G1ETTP5233F
JLCPCB Part #
C3982307
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS