RN73H2BTTD4422A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD4422A05
JLCPCB Part #
C4091607
Description
250mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS