RN731ETTP4072B50
MFR.Part #
RN731ETTP4072B50
JLCPCB Part #
C4059474
Description
-55℃~+155℃ 40.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS