RN73R1JTTD2402B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2402B10
JLCPCB Part #
C4350680
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS