RN732BTTD4750D25
MFR.Part #
RN732BTTD4750D25
JLCPCB Part #
C4065787
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS