SG73P1ETTP2550D
MFR.Part #
SG73P1ETTP2550D
JLCPCB Part #
C4081843
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS